Doprava a Platby | Sledování zásilek | Kontakt dostupnost, velkoobchod, dodací doba: +421 948 886 011 (7:00 - 15:30)

Dizajnové židle

Položky 160 z celkem 72

na stránku

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 160 z celkem 72

na stránku

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Naše designové židle jsou ideální kombinací krásy a kvality snoubení s praktičností a spolehlivostí.

Design židlí Takoydesign je opvlyvnený vlnou dnešních moderních nábytkových designérů. Původ těchto návrhů však sahá ještě do období architektonického a designového stylu zvaného fukncionalizmus, jehož vrcholným obdobím byl začátek 20. století. V následujícím období funkcionalismus ztrácel na popularitě a významu, avšak v posledních letech zažívá renesanci, opět se těší velkému zájmu a inspiraci v něm nacházejí mnozí světoví designéři.

Designové židle z naší nabídky jsou tedy součástí tohoto trendu, který posouvá hranice inovace a určuje nové standardy pro design v kombinaci s užitečností. Přes jeho poměrně krátké existenci na trhu se mu však podařilo zaujmout na celém světě a se židlemi tohoto stylu se můžete setkat v kavárnách, kancelářích ale i v televizi při předvolebních diskusích.

Jejich minimalistický design je totiž vhodný jednak do designově konzervativního prostředí, kde je třeba, aby jednotlivé elementy ladily a "nekřičely", hodí se ale i do moderních, experimentálních prostor. Tyto designové židle jsou tedy jakýmsi mostem mezi nejmodernějšími trendy a tradičním, klasickým designem.

Materiál sedáku je vyroben z lehkého, odolného a pružného plastu.

Nízkou hmotnost našich židlí oceníte v prostorách, kde se s nábytkem často manipuluje, jako jsou kavárny, restaurace, nebo konferenční místnosti. Vysoká odolnost je samozřejmostí, na kterou myslíte při výběru každého kusu nábytku, židle nevyjímaje.

Sedáky jsou tvarované ne pouze s přihlédnutím na estetické principy, ale naše designové židle jsou díky ideálnímu zaoblení na sedací, jakož i na opěrné části, vhodné i do kanceláře na celodenní sezení. O vaši páteř bude s našimi židlemi postaráno.

Pokud jde o nohy designových židlí Takoydesign, většina modelů má nohy vyrobené ze dřeva a namořené do několika odstínů, konkrétně buk, dub, nebo "walnut", tedy ořech. Kromě dřevěných nohou mají naše židle i kovové nohy, což vytváří tzv. chromovaný efekt, který je charakteristický zejména pro design židlí z dob funkcionalismu.

Mezi speciální produkty patří designové židle s houpací podnoží. Spojením efektní houpací podnože a inovativní skořápky vznikla židle, podobná houpacího křeslu, která bude zdobit každý interiér.

Celkovou filozofií našich židlí je tedy nabídka kvalitního, odolného produktu, lehkého na manipulaci, s ohledem na vaše zdraví a páteř. Kombinace těchto vlastností doplněna moderním, inovativním designem tak vytváří univerzální židli vhodnou pro každého a do každého prostoru.

Tato stránka využívá cookies. Prohlížením naší stránky souhlasíte s používáním našich cookies. více info
x