Doprava a Platby | Sledování zásilek | Kontakt dostupnost, velkoobchod, dodací doba: +421 948 886 011 (7:00 - 15:30)

Vaky

Položky 160 z celkem 81

na stránku

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 160 z celkem 81

na stránku

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Sedací vak zda pytel jsou oblíbeným a trendovým způsobem jak doplnit zařízení Vaší domácnosti, firmy, baru, nebo i společenské akce. Jejich využití je opravdu všestranné a kreativní. Jsou lehké, přenosné a skladné. Sedačky a křesla zabírají mnoho místa a limitují prostor v místnosti.

Sedací vaky jsou dnes oblíbeným a trendovým způsobem jak doplnit zařízení Vaší domácnosti, firmy, baru, nebo i společenské akce. Jejich využití je opravdu všestranné a kreativní. Jsou lehké, přenosné a skladné. Sedačky a křesla zabírají mnoho místa a "zabetonují" prostor v místnosti. S vaky to nehrozí. Pokud například potřebujete v bytě více prostoru, prostě sedací vak odnesete do jiného pokoje, schováte v úložném prostoru postele či šatníku. Pokud očekáváte početnější návštěvu, stačí vaky znovu rozložit.

Sedací vaky jsou oblíbené po celém světě a jejich popularita stále narůstá, a to právě díky tomu, že jsou velmi pohodlné. Jsou měkké, protože jsou naplněné malými měkkými polystyrénovými kuličkami, které je možné podle potřeby do vaku doplňovat nebo z něj vybrat. A rozvalil se v takovém vaku a zažít pocit úplného uvolnění je k nezaplacení. Jelikož se jednoduše přizpůsobí tvaru Vašeho těla, můžete naplno relaxovat, nebo pohodlně pracovat bez nadměrného namáhání páteře a její svalstva.

Sedací vak pro děti slouží také jako hračka, jejíž podobu si mohou tvarovat podle své fantazie a představivosti. Na své přijdou i zvířata, pro které existuje široký výběr takových lůžek přizpůsobených všem velikostem a plemenům. Vaky se jednoduše čistí - stači rozepnout zip na obalu a celý obal svléknout a vyprat.

V nabídce máme modely v různých velikostech a tvarech. Můžete si zvolit například tvar hrušky, polštáře, koule atd. Nabízíme dokonce i nadrozměrné kusy, na které se vejdou dva dospělí. Všechny typy jsou dostupné v různých materiálech od klasické ekokůže (koženka), přes plyš nebo mikrofáze, které jsou příjemně hřejivé, až po polyester, který vydrží i tvrdší zacházení a nedrží se na něm zvířecí chlupy. Dokonce jsou k dispozici i nepromokavé (voděodolné) sedací vaky do exteriéru. A k tomu nespočet vzorů a barev, z nichž si určitě vyberete v našem vzorníku. Dopřejte si pohodlí!
Tato stránka využívá cookies. Prohlížením naší stránky souhlasíte s používáním našich cookies. více info
x